"Англійський для навчання, спілкування та успіху"

ENGLISH FOR STUDYING, COMMUNICATION AND SUCCESS

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №641/2015

Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні 

 Англійська мова є самою популярною мовою світу. Вона є однією з офіційних мов ООН, офіційною мовою міжнародного спілкування, міжнародної торгівлі, бізнесу, політики, Інтернету, науки і техніки.

 Враховуючи швидкість розвитку суспільства на сучасному етапі не важко помітити, що англійською цікавиться все більше та більше людей. Мова Шекспіра та Лінкольна починає проникати у найвіддаленіші куточки світу, у невеликі містечка, у села та поселення в горах. Адже знання іноземної мови дозволяє людині знайти спільну мову з близько 1 мільярдом людей! Цифра заворожує, чи не так?

 За даними дослідження, опублікованого Discovery News, англійська мова є лидером рейтингу найпопулярніших мов Інтернету - нею у Мережі користуються 478 млн. користувачів.

 Нагадаємо також, що Інтернетом користується вже кожен четвертий житель Землі: проникнення Мережі досягло 25,9 на кожну сотню жителів планети. Такі дані опублікував Міжнародний союз електрозв'язку (ITU).

 Однозначно, англійська мова є найважливішим засобом комунікації в сучасному світі.  

Навіщо ВИВЧАТИ англійську?  9 причин чому це ВАРТО робити!

  1. Це підвищення вашої професійної конкурентності. На яку роботу ви б не влаштовувалися, найвірогідніше, зіткнетесяпри заповненні документів з графою «Іноземні мови». При сьогоднішній конкуренції на ринку праці ця графа може зіграти на вашу користь, якщо ви знаєте іноземні мови, в т.ч англійську. Зараз є багато міжнародних компаній, а також компанії, які співпрацюють з іншими країнами.
  2. Сьогодні ви можете дивитися фільми і передачі багатьох країн. Але для цього, знову ж таки, вам потрібно знати англійську, так як більшість телеканалів на англійській мові. І набагато цікавіше дивитися іноземні фільми без перекладу, чути голос та інтонацію акторів.
  3. А як приємно розуміти, про що співає улюблений іноземний виконавець! І самі пісні стають більш цікавими, коли прослуховувати їх, розуміючи, про що в них співається.
  4. Перебуваючи за кордоном вам може дуже стати в нагоді знання англійської, так як ви легко зможете знайти спільну мову з іноземцями, щоб поспілкуватися, або щось у них дізнатися вам конче необхідне.
  5. Це читання спеціальної та художньої літератури в оригіналі. В основному незначну частину літератури переводять на українську мову, що позбавляє вас можливості пізнати цінну інформаці Спеціалізовані сайти теж в основному англомовні. Знання мови (навіть часткове) істотно підвищує можливості швидкого отримання потрібної інформації.
  6. Інтернет як ніколи розширив можливості зв'язку, тепер можна легко спілкуватися з людиною з будь-якої країни. Знання англійської допомагає знайти цікавих друзів і розширити коло знайомств, завдяки чому життя стає більш яскравим і насиченим.
  7. Вивчення англійської мови – сьогодні може стати гарним хобі.Це дасть змогу урізноманітнити своє життя та зробити його більш цікавим.
  8. Це добра можливість заробляти більше. Якщо знаєте англійську, то можете допомогти в перекладі (будь-то спеціалізована література, лекції, листи, реферат, стаття, оформлення документів), при цьому заробивши гроші.
  9. Знати англійську мову ніколи не завадить. Це розширює горизонт ваших особистісних можливостей у житті бути успішними. Ніхто з нас не знає, яку користь ці знання можуть принести вам завтра.

ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ТА БУДЬТЕ УСПІШНИМИ!

LEARN ENGLISH AND BE SUCCESSFUL!

DPLA - цифрова публічна бібліотека Америки

Lingualeo - вивчайте англійську мову онлайн

The European Library

Портал The European Library, який в даний час являє собою пошукову машину по колекціях бібліотек майже 50 країн Ради Європи

Europeana - осередок європейської культурної спадщини

Досліджуйте мистецтво, артефакти, книги, відео і музику з різних країн Європи. 49,520,214 примірників

Go to top