30
вересня
2013

25-річчя Славутицької бібліотеки

25-річчя Славутицької бібліотеки

 30 вересня бібліотекарі відзначали своє професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек.

В цьому році воно співпало ще і зі приємною датою для Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру. Саме в цей день колектив відзначив своє 25-річчя. Адже перші бібліотеки запрацювали для славутичан в 1988 році. 

Дуже приємно було почути теплі слова від міського голови В.П.Удовиченко, який всі ці роки опікується нашими проблемами, надає допомогу та завжди підтримує нас. Саме за його особистої ініціативи в 2003 році центральна міська бібліотека була реорганізована в сучасний Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр.

В.П.Удовиченко, Н.В. Портная

Також привітати колектив зі святом прийшли наші колеги, друзі і всі ті, з ким на протязі багатьох років нас поєднує творча співпраця і взаємодопомога. Це колективи БІЦ для дітей та юнацтва, Дитячої школи мистецтв, музею, Славутицької філії НТУУ «КПІ».

Ми дуже вдячні за чудовий  святковий настрій, який  подарували наші гості: вихованці Дитячої школи мистецтв та  творчий колектив « Добрий настрій» разом з керівником Т.П.Криворучко. Особливу подяку висловлюємо В. Страхову, який неповторно впорався з образом "гостя-італійця" і також просто зачарував усіх своїми піснями.

 Дякуємо вам за чудове свято!!!

  Ще раз вітаємо всіх своїх колег зі святом! Бажаємо здоров’я, прекрасного настрою, нових творчих здобутків на довгі роки!  

Go to top