13
травня
2014

І знову подорож…

І знову подорож…

13 травня 2014 року учнів 7 класу ЗОШ №3 гостинно запросив до себе відеосалон Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру на «подорож столицями країн Європи», приурочену до дня Європи в Україні.

На початку заходу Марина Ростовцева надала інформацію про те, що стало основою для цього свята, коли відзначають день Європи в Україні та коли вперше в нашій державі відбулися заходи, присвячені цьому дню. Адже організатори заходу ставили за мету розширити інформаційне поле учнів про країни Європейського Союзу, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. А щоб краще усвідомити вищесказане, присутніх запросили до віртуальної подорожі Польщею, Угорщиною та Німеччиною. Чому ці країни були представлені?... Тому, що багато наших городян найчастіше відвідують саме їх.

Насамперед присутніх зацікавила Польща, до якої на навчання від’їжджають славутичани. Під час екскурсії навчальними закладами цієї країни, учні ознайомилися з навчальним процесом, побутом, спортивними клубами, студіями та гуртками, мовою спілкування та прийшли до висновку, що польська мова є близькою до української. Тому, знаходячись у мовному середовищі, українські студенти швидко адаптуються і поліпшують рівень її володіння. Наступною країною стала Угорщина. Діти дізналися про історію виникнення назви столиці. Відвідали Угорський державний геологічний інститут, Парламент, Площу Свободи та Площу Героїв. Останньою зупинкою стала Німеччина. Це одна з високорозвинених країн світу. Вона посідає одне з перших місць в Європі за кількістю виробленої промислової продукції. Провідне місце в економіці займають електронно-технічна, машинобудівна (в тому числі автомобілебудування) гірнича, металургійна текстильна та багато інших галузей промисловості.

Наприкінці заходу учні поділилися враженнями від подорожі. Звернулися до організаторів з проханням побільше влаштовувати такі віртуальні екскурсії, які дають можливість сприймати явища та події, віддалені у часі або відстані. Сьогодні, на жаль, не всі мають змогу відвідати країни Європи. А от віртуально побувати допомагає Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр, який практикує в повсякденній своїй діяльності віртуальні подорожі та онлайн-екскурсії.

Теги віртуальна подорож

Go to top