22
січня
2016

Мої роки – моє багатство

Мої роки – моє багатство

 В Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі пройшла з зустріч з представниками ветеранів праці, пенсіонерів Славутича щодо започаткування на базі центру роботи клубу для людей похилого віку.

 Під час обговорення В’ячеслав Якович Пятков підкреслював, що саме в залах бібліотечного центру вони б хотіли щоб працював такий клуб, де активні пенсіонери могли ближче спілкуватися не тільки між собою, а й самим приймати участь в громадських, творчих заходах і зустрічатися з керівництвом міста, депутатами міської ради для обговорення важливих та гострих питань, які їх турбують. Від адміністрації та бібліотекарів вони очікують на отримання організаційної, технічної та інформаційної підтримки їхнього клубу.

 Бібліотечними працівниками була підтримана ініціатива ветеранів праці Славутича та надані пропозиції щодо подальшої роботи клубного об`єднання.

 Перша літературно-творча зустріч учасників клубу відбудеться 25 січня о 16:00 в читальній залі і присвячена буде творчості Володимира Висоцького.

 Всіх бажаючих стати членами клубу, цікаво проводити вільний час та приймати участь в заходах, запрошуємо до Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру.

 Додаткова інформація за телефоном 0661177323 Пятков В’ячеслав Якович.

Теги ветерані праці пенсіонери пенсионеры

Go to top