06
березня
2014

«Тарас вічний і величний як і сам народ!»

«Тарас вічний і величний як і сам народ!»

До 200-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка 6 березня 2014 року для презентації експозиції «Тарас вічний і величний як і сам народ!» гостинно відчинилися двері Конференц-зали Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру.

Відкриваючи її, директор ЦБС Наталія Портная висловила глибоку вдячність меру міста Удовиченку В.П., завідуючому відділом культури і туризму Нікольській С.С., працівникам дитячої школи мистецтв (директор Варицька Т.П.) та музею (директор Алімов Є.А.) за допомогу в оформленні даної експозиції.

Сьогодні «Заповіт» же декламується кількома мовами світу – російською, польською, англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською, навіть китайською. Це вкотре підтвердило, що Великий Кобзар – Геній не лише українського, а й світового масштабу.

Символічність часу відкриття експозиції відзначив і міський голова Володимир Удовиченко – адже відбувається це у Шевченківські дні. 200 років тому українська земля народила Людину, якій судилося стати совістю нації, народила Поета, котрий, попри всі випробування, шляхетно ніс Місію Будителя народної свідомості, народила Художника, Пророка, слова якого не втрачають своєї значимості впродовж кількох століть, з чиїх малюнків та живописних полотен поставала широка панорама сучасного йому життя. Сьогодні виставка здійснює пробудження національної самосвідомості, як ніхто в Україні.

Go to top