28
травня
2021

А у нас гості!

А у нас гості!

Ось і настали довгоочікувані канікули! Школярі вже передчувають теплі дні, коли можна буде впродовж дня гуляти на вулиці з друзями, або поїхати в село до бабусі і дідуся. Вони радіють, що літо принесе свої принади, якими можна буде насолодитися сповна.

Напередодні цього щастя учні 4-го класу школи №4 виявили бажання відвідати Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр.

 27-го травня відбулася екскурсія, в ході якої з'ясувалося, що діти хочуть читати з великим бажанням. Оглянувши читальну залу, маленькі відвідувачі почали задавати питання, як тут працюють люди, як їм допомагають співробітники бібліотеки в пошуку матеріалу, хто і навіщо користується комп'ютерами.

Піднявшись на абонемент, екскурсантам здалося, що вони потрапили в чарівний лабіринт (проходи між стелажами), в якому сотні книг і вийти з нього зможуть тільки ті, хто їх прочитає. 

Не було відбою від бажаючих негайно стати читачами нашої бібліотеки і взяти книги додому. Тільки після того, як їм було роз'яснено, що записатися зможуть їх батьки, які будуть брати літературу для себе і своїх дітей, відвідувачі трохи заспокоїлися і почали з цікавістю розглядати книги.

Особливу увагу привернула література про Чорнобиль. Учні дивилися фото, читали факти про ті сумні події і обмінювалися думками.

Учасники екскурсії принесли таку свіжу хвилю позитиву, радості, спраги знань, що "заразили" нею всіх навколо себе. Не можна було дивитися на їх активність без посмішки, і дуже порадувало, що наші діти відкриті всьому новому, з жадібністю вбирають нові знання і насолоджуються читанням.

Побажаємо їм зберегти цей вогник до закінчення школи і, звичайно ж, стати постійними відвідувачами нашого центру.

Go to top