27
вересня
2019

"Супер татусь"

Розважальна година

День батька традиційно відзначали в Україні в третю неділю червня. А з цього року, згідно з указом, підписаним екс-президентом  Порошенко, він святкується у третю неділю червня.

     Але ОБІЦ вирішив ще раз зібрати школярів у вересні, щоб в ході конкурсної програми вибрати гідного сина свого батька.

    Сильна половина 4-го класу школи №3 з радістю відгукнулися на заклик, захистити горде звання свого батька. Було вирішено, що переможець буде нагороджений грамотою, що є підтвердженням, що він-гідний син свого "супер-татуся".

    У першому конкурсі учасники розповіли  за що вони люблять свого тата і в чому його особливість і неповторність.

   У наступному потрібно було продемонструвати кулінарні пізнання, на дотик визначивши фрукт або овоч. Не всім однаково легко вдалося впоратися з цим завданням, тому знавців виявилося небагато.

   "Чоловічий" конкурс армрестлінг виявив кілька силачів, яким не склало труднощів укласти суперника "на лопатки." А ось наступне завдання багатьом виявилося не під силу. Потрібно було зав'язати собі краватку, при чому оцінювалися швидкість і якість виконання.

   Лідерів виявилося троє,  і конкурс авіаконструкторів повинен був виявити кращого з кращих. Чий літак, сконструйований тут же, з паперу, полетить далі всіх, той і здобуде беззаперечну перемогу.

   Грамота була вручена "супер синові", який зумів довести, що він ні в чому не поступається своєму батькові і буде на нього схожим протягом свого життя.

   Як же радісно, ​​що наші діти люблять і пишаються своїми батьками, що наше підростаюче покоління переймає наш досвід і духовні цінності, а це означає, що ми можемо бути спокійні за наше майбутнє. 

Теги День батька Розважальна година Супер татусь

Go to top