Календар подій

Всеукраїнський день бібліотек

                                                «Бiблiотека -це слово повне сонячного змiсту,

За ним стоїть безмежний, мудрий свiт»

Василь Колодiй 

 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек . 

 Всеукраїнський день бібліотек  встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток  вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом  Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від  14 травня 1998 р. № 471/98. 

 Нинiшнє свято є справдi всенародним, адже сьогодні кожна людина починає своє свідоме життя з знайомства з книгою.  I благородна мiсiя бiблiотек дозволяє кожному, хто дружить з книгою, пiзнати мудрiсть вiкової iсторiї, наповнити серця та душi світлим i добрим почуттям причетностi до iстинних цiнностей свiтової культури. 

 Всеукраїнський день бібліотек   - це i свято тих, для кого справою життя стали книги i люди. Бiблiотекар – це фах, майстерність, талант, вдача, любов, наснага, вiдданiсть та покликання. Адже часто вiн має бути i педагогом, i психологом, i дослідником, i  ерудитом, i …   З дитиною обговорити тільки- но прочитану казку, пiдлiтка переконати прочитати ту чи iншу книгу, учням та студентам пiдiбрати літературу для занять,  cпецiалiсту пiдiбрати  необхiднi інформаційнi матерiали для роботи,  просто поговорити з читачем про проблеми насущнi, а iнколи  вислухати людину та щось порадити. I пам`ятати всiх своїх читачiв.

Загальноміський бiблiотечно-iнформацiйний центр, на чолi  директором Наталiєю Василiвною Портною, вiтає своїх колег з професійним святом! Вiд усiєї душi бажаємо Вам доброго здоров`я, щастя, відчуття справжнього задоволення вiд своєї роботи!

 Хай нiколи не мiлiють джерела вашого натхнення  та мудростi,

 нехай добро Ваше щедро сіється на день сущий i на многiї

прийдешнiї літа! Адже як сказав український класик Олесь Гончар «Рiднити людей з книгою, вiдкривати їм красу i  силу слова –

що може бути достойнiшим».

 

Всiм нашим читачам, бажаємо, щоб промiнь добра  та любовi

 у ваших душах не змогли затулити хмари теперiшнiх негараздiв.

 Хай вiра, надiя любов назавжди оселяться у ваших серцях. Хай кожен iз вас прислухається до свiту більше серцем, анiж  розумом.

I тодi буде все гаразд.

 

Go to top