Календар подій

Всеукраїнський день психолога

Всеукраїнський день психолога Сьогодні Всеукраїнський день психолога. Один з видатних психологів минулого століття Жан Піаже  передбачив, що в XXI столітті психологія стане однією з провідних наук. І це враховуючи, що офіційне визнання психологія отримала всього 130 з невеликим років тому - в 1879 році німецький психолог В. Вундт відкрив у Лейпцигу першу лабораторію експериментальної психології.

 Писхологія – наука молода, але досить популярна. Психологія накопичила безліч унікальних фактів і даних, які вказують на те, що знання людини про саму себе змінюють її стан і почуття. Психологію можна назвати наукою творчої людини через пізнання.Також досить часто можна чути думку, що психологія - це наука про душу, з якої виключено дослідження душі. Психологія відповідає на питання про те, чому людина поводиться так чи інакше.

 Поява Всеукраїнського дня психолога  цілком виправдана, оскільки в Україні психологія є однією з ключових наук. На багатьох сучасних підприємствах є менеджер з персоналу,який бере участь у житті колективу, починачи з прийому на роботу і закінчучи вирішенням конфліктних ситуацій. В закладах охорони здоров`я. освіти – психолог штатна одиниця, по-скільки рішення психологічних проблем людини вважається базовим у процесі її особистісного становлення. Та й хто як не фахівець вислухає, дасть пораду і поміняє уявлення про самого себе в кращу сторону. Психолог допомагає нам розуміти самих себе, життєві події, аналізувати їх і робитиправильні висновки.

 Без порад у цьому житті прожити неможливо. А поради психолога – взагалі неоціненна послуга, особливо, якщо фахівець такого роду проникне в суть людської душі, щоб впоратися з накопиченними питаннями.

Вітаємо з професійним святом психологів дошільних закладів, закладів освіти та Соціально-психологічного центру міста Славутича!

Ми вдячні Вам, що допомагаєте славутичанам роз`язувати різноманітні психологічні  проблеми,  знаходити вихід із складних життєвих ситуацій та наповнювати їхнє життя оптимізмом!

Go to top