Календар подій

Міжнародний день друзів

Друг - це найкраще, що в тебе може

 бути, і найкраще, чим можеш бути ти.

Дуглас Пейджест

 Міжнародний день друзів (International Friends Day), що відзначається сьогодні, заснований саме для того, щоб, незалежно від життєвих обставин і різних перипетій, ми нагадали своїм друзям про те, як вони важливі для нас, що без них світ кожного був значно бідніший і щоб звичайно порадувати їх.

 Поняття дружби знайоме кожному з нас ще з дитинства. Ми дуже легко користуємося їм спочатку, і набагато обережніше ставимося до дружби і друзів, коли дорослішаємо. Для кожного з нас існує своє визначення того, хто такий друг і хто такі друзі?

 Друзі – це люди, які подібні тобі світоглядом, ти цінуєш близьке спілкування  з ними  протягом тривалого періоду. Ви підтримуєте один одного і розумієте все з півслова. Тим не менш, це не означає, що між вами не може бути розбіжностей. Поняття дружби характеризується більш глибокою емоційною прихильністю і довірливістю.

 Друзі – дуже значущі один для одного люди. Кажуть, що  гарних друзів не буває занадто багато. Їх завжди декілька або навіть один. Але, напевно, душа не може поділятися на нескінченну кількість частин. Тому дружбу двох можна назвати ідеальною — самою міцною, вірною та тривалою. Друзі, відносини яких пройшли перевірку часом, відчувають себе захищеними від мінливості навколишнього світу. Вони не оцінюють, а цінують, поважають і надають дієву підтримку один одному. І тому 9 червня по праву можуть святкувати Міжнародний день друзів.

 Дружбу можна легко втратити, але хто шукає - знаходить, адже дружба ні до чого не зобов’язує і зобов’язує до всього. Вона є природньою для нас ніж ворожнеча. Її природа відома всім - вміння віддавати або ж дарувати те, що є у нас в абсолютному достатку - нашу увагу. Ми всі володіємо нею. Ми часто приділяємо увагу абсолютно незначним речам, не помічаючи тих, хто оточує нас, а саме вони є справжньою цінністю. Дружба між людьми буває самою різною і зовсім не обов’язково підтримувати щоденний контакт, це і не потрібно. Потрібна звичайна увага, якою ми, навіть без шкоди для себе, можемо з легкістю поділитися.

 Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Такі відносини  цінувалася завжди і в усі часи. Всі народи  почитали дружбу найбільшою цінністю. Мислителі, філософи, літератори, політичні діячі залишили нам у спадок своє бачення дружби.

 Друг — це одна душа, яка живе в двох тілах. Арістотель

 Хороші друзі дістаються тому, хто сам уміє бути хорошим другом. Нікколо Макіавеллі

Ти помиляєшся, якщо думаєш, що можеш обійтися без друзів. Але ти помиляєшся подвійно, якщо думаєш, що друзі не можуть обійтися без тебе. Франсуа де Ларошфуко

Де б ми не були, з друзями завжди відчуваємо себе як вдома. Генрі Драммонд

Не варте життя того, у кого немає жодного дійсного друга. Ральф Емерсон Уолдо

Справжній друг - це той, хто буде тримати тебе за руку і відчувати твоє серце. Габріель Гарсіа Маркес

Найстрашніша самотність - не мати справжніх друзів. Френсіс Бекон

Не так важко померти за друга, як знайти друга, який коштував би того, щоб померти за нього. Едвард Бульвер-Літтон

 Не дивно, що на своїй 65-й сесії Генеральна Асамблея ООН в резолюції № 65/275 від 27-го квітня 2011-го року, оголосила першу неділю серпня Міжнародним днем дружби.

В Міжнародний день друзів ми вітаємо всіх наших користувачів!

Дякуємо Вам, що багато років довіряєте нам. Бажаємо Вам здоров`я, життєвих гараздів і всього самого найкращого!

Ми цінуємо Вашу довіру! Зі святом Вас, друзі!

1 (1)
1 (2)
1 (3)
1 (4)

Матеріали використані із мережі Інтернет
Go to top