14
лютого
2019

"Під знаком Купідона"

Розважально-пізнавальна вікторина

День святого Валентина завжди наповнений любов'ю і радістю. Романтичний настрій витає в повітрі, і всюди сяють посмішки.

 У цей день щасливі всі без винятку: і діти, і дорослі.

 Тому третьокласники теж з радістю погодилися взяти участь в конкурсі на кращу пару. Девізом цих змагань була дружба.

 Першим завданням було знайти свою даму серця, з'єднавши половинки сердець. Хлопчаки кинулись шукати свою "кохану". Це їм вдалося з легкістю. 12 створених пар, бажаючи довести, що саме вони є найкращі,розпочали змагання.

 У кулінарному конкурсі відзначилися не всі: мало хто зміг правильно вибрати інгредієнти для тих чи інших страв. Трохи засмучені першою невдачею, "закохані" втішилися, станцювавши вальс.

 У наступному змаганні партнери повинні були створити дизайнерський наряд для дами серця з туалетного паперу. Ідея не оригінальна, але тим не менше, викликала бурхливі емоції в учасників. Обидві сторони активно допомагали один одному, і нарешті були створені справжні шедеври, за які були відзначені всі без винятку.

 Спортивний конкурс пролетів як одна мить, і учасники показали прекрасну фізичну форму. Практично не було тих, хто програв, всі веселилися і раділи власним успіхам.

 Фінальний танець помирив усіх: і переможців, і переможених, а отримані в подарунок солодощі зменшили гіркоту поразки.

 Три пари виявилися найкращими, а в підсумку перемогла дружба!

 Нехай же завжди, не тільки в День Святого Валентина, люди випромінюють любов по відношенню один до одного, і тоді світ стане світлішим і добрішим!

Теги Валентин День Святого Валентина Розважально-пізнавальна вікторина

Go to top