31
березня
2016

Стратегічна сесія з розвитку міста для активних громадян

Тільки ти знаешь, як має розвиватися твоє місто!

Стратегічна сесія з розвитку міста для активних громадян

 9 квітня 10.00

Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр (Московський, 12)

"Чи стане Славутич територією розвитку ― на це питання ми спробуємо знайти відповідь на стратегічній сесії з розвитку міста для активних громадян.

 Мета заходу ― направити енергію підприємців, представників органів влади, керівників громадських організацій та молодіжних активістів на розвиток міста.

 У ході сесії будуть розглянуті питання розвитку та консолідації громадянського суспільства, проблеми та перспективи привабливості регіону, розвитку інфраструктури, малого та середнього підприємництва, питання якості життя, можливі культурні та освітні проекти.

 Результатами сесії стане бажане комплексне бачення майбутнього міста на найближчі 1-2 роки, усвідомлення ресурсів, невирішених проблем та розуміння проектів, що зможуть покласти початок активних змін у місті.

 До участі запрошуються усі, хто небайдужий до майбутнього Славутича. Для участі заповніть, будь ласка, коротку реєстраційну форму: https://goo.gl/LwuBFB

 Сесія пройде із залученням професійних фасилітаторів програми Британської Ради, модераторів Відкритого університету майдану, експерти якого проводили навчання та стратегічні сесії у рамках проекту "Школа свідомого громадянина", що реалізується із залученням експертів громадянської платформи "Нова країна" у багатьох містах України.

 Організатори заходу: Агентство регіонального розвитку за сприяння Славутицької міської ради та Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру."

Go to top