04
травня
2018

"Чорнобильський вітер по душах мете".

Година пам'яті

 Найсумніший день у Славутичі - День пам'яті аварії на ЧАЕС. Щороку, в ніч на 26-е квітня, проходить панахида, в процесі якої ми згадуємо імена тих, хто героїчно боровся з енергією, яка вийшла з-під контролю , і хто, не замислюючись, віддав своє життя в ім'я порятунку всіх нас. 

 ЗБІЦ запропонував дев'ятикласникам екскурсію в музей, де вони з цікавістю прослухали хронологію тієї сумної події і подивилися макети та фотографії, які так дбайливо були зібрані і зберігаються в нашому музеї.

 Учні вже були тут два роки тому, тому багато показали свої знання тих чи інших подій..Тим цікавіше була для них екскурсія, тому що вони вже могли згадати деякі факти того часу і поділитися ними з однолітками.  Школярі уважно слухали хронологію тих подій і розглядали фотографії та експонати.

 Звичайно, відвідувачі не могли повністю відчути той біль, яка до сих пір переповнює серця людей старшого покоління, хто став свідком цієї страшної трагедії. Але старшокласники розуміли. наскільки глибоко проникло це почуття в наші серця, і тому вони вшанували героїв хвилиною мовчання.

 Хочеться подякувати співробітників музею за те, що вони не дають забути той страшний день, який повністю змінив життя багатьох українців і забрав життя сотень людей.

 Пам'ять про Чорнобильську трагедію назавжди залишиться незагоєною, кривавою раною в наших душах, і дуже важливо, щоб підростаюче покоління пам'ятало подвиг людей, які хотіли жити, але, не замислюючись, пішли на смерть, щоб ліквідувати небезпечні наслідки аварії.

 

 Їх імена назавжди залишаться в нашій пам'яті, і ми вдячні їм за подароване нам життя!

 

Теги аварія ЧАЕС Чорнобиль

Go to top