02
листопада
2021

Зустрічі у клубі національної співдружності "Злагода"

Година спілкування

Зустрічі у клубі національної співдружності

Зустрічі у клубі національної співдружності "Злагода" завжди присвячені знайомству з культурою та традиціями якоїсь країни.

У вересні було проведено екскурс в історію Литви. Розповідь про сьогоднішню ситуацію Прибалтійської держави викликала велику цікавість у слухачів, адже мало хто знає, як і чим живуть литовці в наші дні.

Фільм про цю країну ознайомив глядачів із красою природи та архітектурою міст, а також були показані цікаві звичаї місцевого населення.

У жовтні відбулося знайомство з Туркменістаном-найзакритішою країною пострадянського простору. Знамениті килими ручної роботи, ахалтекінці золотаво-буланної масті, національний музичний інструмент дутар- все це головні символи країни, які досі не втратили своєї актуальності. Але нинішня реальність дуже сумна. Розповідь про закони і нововведення, що здійснюються нинішнім президентом, дуже всіх здивували.

 Ніхто з присутніх навіть не здогадувався, наскільки нелегко живеться простим людям у цій державі, багато з яких намагаються вирватися з "в'язниці", створеної їхнім  аркадагом, але, на жаль, це вдається лише деяким з них.

Після розповіді про Туркменістан ще довго тривало обговорення,  і висловлювалися різні думки.

Епілогом же зустрічі традиційно є дегустація національних страв, під час якої учасники продовжують дискусію про ту чи іншу країну.

 

Теги Година спілкування Злагода зустріч Туркменістан

Go to top