Календар подій

Міжнародний день КВН (КВК) (Клуб веселих i найкмiтливiших).

Хто заважає, сміючись, говорити правду?
Горацій

 8 листопада в світі святкують Міжнародний день КВН або КВК.

 Коли  8 листопада 1961 року молодий  ведучий Олександр Масляков оголосив: «Ми починаєм КВН!»,  він навіть не здогадувався, що через 55 років ця весела абревiатура перетвориться в масовий  молодіжний рух, який об'єднуватиме людей в різних куточках світу. Ліги КВН на сьогодні існують у державах СНД, Німеччині, США, Австралії, Iзраїлi та інших країнах світу. Історія КВК — це понад півстоліття чудових жартів, справжніх друзів, суворих суддів, перемог і поразок, здійснених мрій і, звичайно ж, розчарувань.

 В 2001 році  з ініціативи президента міжнародного клубу КВН Олександра Маслякова  був запроваджений Міжнародний день Клубу.

 Міжнародний день КВК поки що не  включений до реєстру офіційних свят в Україні та наших сусiдiв. Але, з огляду на розмах КВН-руху в нашiй країнi та країнах колишнього Радянського Союзу, все ще може статися.

 Для самих КВН-щиків гра — це друга робота, трохи бізнес, і, напевно, доля. Адже КВН сьогодні – це не просто яскраві телевізійнi гумористичнi шоу, але і справжня кузня творчих кадрів для розважального телебачення (наприклад команда «95-й квартал» з Кривого Рогу). А для глядачів КВН — це впершу чергу емоційно-яскраве та незабутнє шоу, яке пiсля його закiнчення розходиться на цитати.

 В Українi  люблять цю веселу гру, яка дарує незвичайні відчуття учасникам  команд і свято глядачам. Молоді хлопці та дівчата  з багатьох міст, містечок і сіл України, що представляють вузи, технікуми, школи та підприємства країни грають в цю захоплюючу гру. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціації «КВН України» проводить щороку Всеукраїнський фестиваль КВН «Країна Веселого Народу» та Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ» у селищі Сергіївка Одеської області. За цi роки понад 600 команд виступило з своїми програмами пiд егідою «Асоціації «КВН України». Iз кожним роком число їх учасникiв збiльшується.  Не одне покоління молодих людей грало, грає i буде грати в КВН, дивуючи оточуючих іскрометним гумором і винахідливістю, тобто тим, за що в різних країнах світу люблять цю гру, за що любимо i ми її.

З Міжнародний днем КВН!

Поки ми сміємося — з нами все в порядку

 Сол Беллоу

Go to top