Календар подій

Міжнародний день клієнта

 У світі існує багато свят, які люди відзначають, виходячи зі своєї приналежності до тієї чи іншої соціальної групи — День пенсіонера, День боса, День закоханих, День підприємця ... Нещодавно цей список поповнився ще одним святом — Міжнародним днем клієнта.

 Клієнт не тільки завжди прав, у нього є навіть власне свято міжнародного масштабу. На відміну від дат, що століттями обростають традиціями, День клієнта тільки ще починає завойовувати популярність у світі.

 Вперше воно було відзначене 19 березня 2010 року. Свій хід по світу свято почало з Литви та Росії. Саме підприємці цих країн першими вирішили таким чином висловити особливу подяку, повагу і вдячність своїм клієнтам – споживачам своїх товарів і послуг. Їх підтримали десятки великих і дрібних компаній, підприємців усіх рівнів і торгових центрів в Європі та Америці.

 Мета цього свята для виробників товарів і послуг в самих різних сферах — залучення нових та заохочення постійних клієнтів. У цей день власники бізнесу в усьому світі мають можливість висловити вдячність своїм споживачам, віддячивши їх за співпрацю. «Повинен же бути день, коли ми можемо подякувати своїм клієнтам за те, що вони у нас є!», — кажуть самі підприємці.

 Хоча офіційного статусу дата поки не має, але більшість керівників компаній всіх сфер і рівнів організовують у цей день різні акції зі знижками та подарунками, а також інші заходи, вручення чисто символічних сувенірів- дрібниця, а приємно.

Радимо підприємцям сьогодні подякувати своїм цінним клієнтам!

Go to top