Календар подій

Всеукраїнський день психолога

den pcuhologaСьогодні Всеукраїнський день психолога. Один з видатних психологів минулого століття Жан Піаже  передбачив, що в XXI столітті психологія стане однією з провідних наук. І це враховуючи, що офіційне визнання психологія отримала всього 130 з невеликим років тому - в 1879 році німецький психолог В. Вундт відкрив у Лейпцигу першу лабораторію експериментальної психології.

 Писхологія – наука молода, але досить популярна. Психологія накопичила безліч унікальних фактів і даних, які вказують на те, що знання людини про саму себе змінюють її стан і почуття. Психологію можна назвати наукою творчої людини через пізнання.Також досить часто можна чути думку, що психологія - це наука про душу, з якої виключено дослідження душі. Психологія відповідає на питання про те, чому людина поводиться так чи інакше.

 Поява Всеукраїнського дня психолога  цілком виправдана, оскільки в Україні психологія є однією з ключових наук. На багатьох сучасних підприємствах є менеджер з персоналу,який бере участь у житті колективу. В закладах охорони здоров`я, освіти – психолог штатна одиниця, оскільки рішення психологічних проблем людини вважається базовим у процесі її особистісного становлення. Та й хто як не фахівець вислухає, дасть пораду і поміняє уявлення про самого себе в кращу сторону. Психолог допомагає нам розуміти самих себе, життєві події, аналізувати їх і робити правильні висновки.

 Без порад у цьому житті прожити неможливо. А поради психолога – взагалі неоціненна послуга, особливо, якщо фахівець такого роду проникне в суть людської душі, щоб впоратися з накопиченними питаннями.

Цікаві факти з психології:

 • 66 днів необхідно людині в середньому, щоби набути певну звичку.
 • Із закритими очима ми легше запам’ятовуємо інформацію.
 • Мозок і шлунок людини тісно пов’язані. Тому деякі емоції дуже сильно фізично відображаються на шлунку. Особливо тривоги.
 • З усіх людських почуттів нюх найтісніше пов’язаний з пам’яттю.
 • Уміння думати про те, як ми думаємо, є ознакою високого інтелекту.
 • Мрійники частіше, ніж інші бачать сни і запам’ятовують їх.
 • Дуже легко домінувати над співрозмовником, якщо говорити тихим і спокійним голосом. Особливо в суперечці.
 • У людей, які вміють дякувати, найлегше виходить бути щасливими.
 • Найефективніший спосіб запам’ятовування інформації – 10-хвилинні перерви через кожні 30-50 хвилин занять.
 • Якщо перед іспитом написати на папері про всі свої переживання, це може допомогти отримати вищий бал.
 • Недостатня кількість сну викликає дратівливість і підвищує ризик появи депресії. 

 

Вітаємо з професійним святом психологів!

Ми вдячні Вам, що допомагаєте  роз`язувати різноманітні психологічні  проблеми, 

знаходити вихід із складних життєвих ситуацій та наповнювати їхнє життя оптимізмом!

Go to top