Календар подій

Міжнародний день друзів

friendМіжнародний день друзів (International Friends Day) - свято, відоме всьому світу.  Вперше День друзів відзначили в США у 1935 році. Тоді американський Конгрес вирішив призначити першу неділю серпня Національним днем дружби. Вже пізніше цю дату перенесли на 9 червня. У 1958 році ООН теж вирішила відзначити День друзів, однак конкретної дати для святкування так і не обрали. Тому неофіційною датою цього свята по всьому світу стало 9 червня. 

 Поняття дружби знайоме кожному з нас ще з дитинства. Ми дуже легко користуємося їм спочатку, але набагато обережніше ставимося до дружби і друзів, коли дорослішаємо. Для кожного з нас існує своє визначення того, хто такий друг і хто такі друзі?

 Друзі – це люди, які подібні тобі світоглядом, ти цінуєш близьке спілкування  з ними  протягом тривалого періоду. Ви підтримуєте один одного і розумієте все з півслова. Проте, це не означає, що між вами не може бути розбіжностей. Поняття дружби характеризується більш глибокою емоційною прихильністю і довірливістю.

 Друзі – дуже значущі один для одного люди. Кажуть, що  гарних друзів не буває занадто багато. Їх завжди декілька або навіть один. Але, напевно, душа не може поділятися на нескінченну кількість частин. Тому дружбу двох можна назвати ідеальною — самою міцною, вірною та тривалою. Друзі, відносини яких пройшли перевірку часом, відчувають себе захищеними від мінливості навколишнього світу. Вони не оцінюють, а цінують, поважають і надають дієву підтримку один одному. І тому 9 червня по праву можуть святкувати Міжнародний день друзів.

  Дружба між людьми буває самою різною і зовсім не обов’язково підтримувати щоденний контакт, це і не потрібно. Потрібна звичайна увага, якою ми, навіть без шкоди для себе, можемо з легкістю поділитися. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Такі відносини  цінувалася завжди і в усі часи. Всі народи  почитали дружбу найбільшою цінністю. Мислителі, філософи, літератори, політичні діячі залишили нам у спадок своє бачення дружби.

  •  Друг — це одна душа, яка живе у двох тілах. Арістотель
  •  Хороші друзі дістаються тому, хто сам уміє бути хорошим другом. Нікколо Макіавеллі
  • Ти помиляєшся, якщо думаєш, що можеш обійтися без друзів. Але ти помиляєшся подвійно, якщо думаєш, що друзі не можуть обійтися без тебе. Франсуа де Ларошфуко
  • Де б ми не були, з друзями завжди відчуваємо себе як вдома. Генрі Драммонд
  • Не варте життя того, у кого немає жодного дійсного друга. Ральф Емерсон Волдо
  • Справжній друг - це той, хто буде тримати тебе за руку і відчувати твоє серце. Габрієль Гарсіа Маркес
  • Найстрашніша самотність - не мати справжніх друзів. Френсіс Бекон
  • Не так важко померти за друга, як знайти друга, який коштував би того, щоб померти за нього. Едуард Булвер-Літтон

У календарі існують ще свята, присвячені темі дружби. Це День дружби 30 липня, який присвячується дружнім відносинам між країнами, національностями й культурами. У третю неділю серпня відзначають День жіночої дружби, а третій тиждень травня – Тиждень давніх і нових друзів. Є навіть Міжнародний місяць дружби — лютий.

В Міжнародний день друзів ми вітаємо всіх наших користувачів!

Дякуємо Вам, що багато років довіряєте нам. Бажаємо Вам здоров`я, життєвих гараздів і всього самого найкращого!

Ми цінуємо Вашу довіру! Зі святом Вас, друзі!

1 (1)
1 (2)
1 (3)
1 (4)

Go to top