Календар подій

День медичного працівника

 den meduka

 

 

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України. Відзначається щорічно у третю неділю червня.

 Свято встановлене в Україні «…на підтримку ініціативи працівників установ і закладів охорони здоров'я України…» згідно з Указом Президента України «Про День медичного працівника» від 3 червня 1994 р. № 281/94.

 День медичного працівника — це професійне свято понад 220 тисяч лікарів, медсестер, фельдшерів, молодшого медичного персоналу. Ці спеціалісти щоденно несуть відповідальність за  життя своїх пацієнтів та дарують їм тепло своїх сердець. Щодня вони допомагають з’явитися на світ немовлятам, чиї очі першими бачать малюки. Саме вони стають свідками першої сльози – сльози щастя материнства, чують перший крик нового життя…

З нагоди професійного свята висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам,

Вашим  рідним і близьким.Нехай збудуться всі Ваші задуми,

а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Щорічно також відмічаються:

  • 12 травня — Міжнародний день медичних сестер;
  • в перший понеділок жовтня — Міжнародний день лікаря.
Go to top