До Дня міста в межах проєкту «Славутич — це ми!» відбувся захід про ідеї, ініціативи та людей нашого міста. Більшість із представлених проєктів реалізовувалися тоді, коли нинішня молодь була ще зовсім маленькою, тож для них це стала нагода відкрити нові сторінки історії рідного міста.
Спікерки заходу поділилися власним досвідом реалізації важливих для Славутича проєктів:
- Марія Пастушок — про архітектурний кейс SESAM 2021 Poliklinika;
- Ніна Баришевська — про фестиваль GoldenFest;
- Ольга Корчак — про діяльність Громадської Асамблеї;
- Ліза Коваленко — про жіночий клуб «Незламні» та проєкт «Життя триваЄ!»;
- Тетяна Кузнєцова — про Центр життєстійкості.
Приємно було бачити на заході шановану в місті людину, депутата Київської обласної ради, почесного мера міста Славутича Володимира Петровича Удовиченка. Він поділився спогадами про становлення міста, його розвиток та наголосив на важливості активної участі молоді у формуванні майбутнього громади.
Після знайомства з ініціативами учасники спробували себе в ролі авторів власних ідей для розвитку міста. Робота в командах вимагала обговорення, пошуку спільних рішень та небайдужого погляду на виклики громади. Поступово молодь включилася в процес і запропонувала кілька цікавих напрацювань.
Серед них — ідея, яку можна реалізувати вже цього літа спільно з молоддю міста, а також пропозиція, яка може бути цікавою для місцевого бізнесу та знайти практичне втілення в майбутньому.
Дякуємо всім учасникам за цікаві думки та готовність долучатися до розвитку громади. Окрема подяка Агентству регіонального розвитку за співпрацю, спільну підготовку заходу та плідну роботу над його реалізацією.
Такі зустрічі допомагають молодим славутичанам краще розуміти життя громади, надихатися успішними прикладами та бачити, що навіть невеликі ідеї можуть стати початком позитивних змін для всього міста.
Місто нових ідей — Славутич!